آخرین اخبار

آرزوی سبز شدن امیدی که در تلویزیون جوانه زد

09:00:24 1395/03/04


آزاده زارعی به عنوان بازیگر نسل جوان تلویزیون که با سریال «آوای باران» در میان مخاطبان شناخته شد، ابراز امیدواری کرد که با تغییراتی که در صداوسیما به‌ وجود آمده است، اتفاقات خوبی برای بازیگران و کل صداوسیما بیفتد.

او گفت: امیدوارم امیدی که در صحبت‌های آقای علی‌عسکری جوانه زد، سبز شود.

این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، با اشاره به اینکه «آوای باران» اولین کار تلویزیونی‌اش بوده است درباره پیشنهاداتی که به وی پس از این مجموعه شده است،‌ گفت: فکر می‌کردم پس از «آوای باران» پیشنهادات خوبی داشته باشم اما با توجه به اینکه این مجموعه مخاطبان زیادی داشت و دیده شد، باید کاری را می‌پذیرفتم که در حد آن باشد. پس از «آوای باران» دوست داشتم در تلویزیون کار کنم اما پیشنهاد مناسبی نشد.

او سپس با اعتقاد بر اینکه علاقه زیادی به تلویزیون دارد، مطرح کرد:‌ برخلاف یکسری افراد که می‌گویند تلویزیون نمی‌بینند و این رسانه را دوست ندارند، من عاشق تلویزیون هستم و اگر پیشنهادی شود حتما از آن استقبال می‌کنم.

زارعی در پاسخ به اینکه آیا به عنوان بازیگر نسل جوان پیشنهادی به رییس سازمان صداوسیما دارد، مطرح کرد: مطمئنا ایشان فرد باهوشی هستند و راهکارهایی برای نسل ما خواهند داشت تا اوضاع بازیگران بهتر شود.

این بازیگر که در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان صداوسیما به عنوان نماینده‌ای از بازیگران نسل جوان حضور داشت، سخنان دکتر عبدالعلی علی‌عسکری را امیدبخش دانست و گفت: من در این مراسم حضور داشتم و همین که از نسل جوان در این مراسم دعوت به عمل آمده بود نشان‌دهنده اهمیت به این نسل از بازیگران است.

او سپس درباره عملکرد رییس سابق سازمان صداوسیما یادآور شد:‌ آقای سرافراز تلاش‌های زیادی برای رسیدن به اهدافی که داشتند کردند و به ایشان باید خسته‌ نباشید گفت. امیدوارم از این پس برای بازیگران و کل صداوسیما اتفاقات خوبی رخ دهد.

زارعی با اشاره به وضعیت بیکاری بسیاری از بازیگران، مطرح کرد: متأسفانه اکنون تولیدی در تلویزیون وجود ندارد و بیشتر بازیگران بیکار هستند. امیدوارم اتفاقات خوبی در راه باشد و سریال‌سازی در تلویزیون افزایش بیابد تا همه سرکار باشند. ما بازیگران نسل جدید خوبی داریم. قطعا رییس جدید سازمان صداوسیما برای به کار گرفتن آن‌ها راهکارهایی دارند.

این بازیگر در بخش پایانی گفت‌وگوی خود درباره فعالیت‌هایی که این روزها دارد توضیح داد: این روزها فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» که در آن ایفای نقش کرده‌ام در گروه هنر و تجربه در حال اکران است. پیشنهاداتی هم از حوزه تئاتر داشته‌ام ولی آن گونه نبود که مرا به وجد بیاورد.

به گزارش ایسنا، آزاده زارعی با سریال «آوای باران» اولین کار خود را در تلویزیون شروع کرد. او همچنین پس از آن در مجموعه «مهر طوبی» که برای ایام نوروز تدارک دیده شده بود ایفای نقش کرده است.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی