آخرین اخبار

رونمایی از ماه در جنگل شایقی

09:00:16 1395/02/28


سیروس الوند و علیرضا داودنژاد در سومین روز جشنواره بین المللی فیلم سبز به تماشای «ماه در جنگل» ساخته سیامک شایقی نشستند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، فیلم سینمایی «ماه در جنگل» به کارگردانی سیامک شایقی دوشنبه در سالن شماره 1 سینما فلسطین اکران شد و سیروس الوند و علیرضا داودنژاد از مهمانان ویژه این فیلم سینمایی بودند.

لادن مستوفی، آزیتا حاجیان، فربد فرهنگ، مهسا طهماسبی، رزگار خاطری، کیوان زند، آرمان سلطان‌زاده و علی عظیمی بازیگران فیلم سینمایی «ماه در جنگل» هستند.

در خلاصه فیلم «ماه در جنگل» آمده است: آقامحرم، جنگلبان کارکشته‌ جنگل‌های (زیرآب) مازندران، توسط قاچاقچیان چوب به شدت مضروب شده و در بیمارستان بستری‌ است. یحیی پسر جوان آقامحرم، علیرغم آنکه تمایلی به ادامه‌ راه پدر نداشته، آقامحرم را با خود به کلبه‌ جنگلی می‌برد تا هم مراقبت از او را به عهده بگیرد و هم ناگزیر مراقبت از جنگل را، اما قاچاقچیان چوب اقدامات تخریبی‌شان را ادامه می‌دهند و یحیی پایداری‌اش را ...

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز از 24 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 31 اردیبهشت ماه در تهران و تمام مراکز استان‌ها ادامه خواهد داشت.

سینما فلسطین، مرکز فرهنگی هنری صبا و سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز نمایش دهنده فیلم‌ها و برنامه‌های جشنواره در تهران هستند.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی