آخرین اخبار

ژاپنی‌ها از کیانو ریوز استقبال نکردند

10:46:34 1392/09/18


فیلم اسطوره‌ای - سامورایی "47 رونین" که با بودجه حداقل 175 میلیون دلاری ساخته شده در ژاپن اکران موفقیت‌آمیزی را شروع نکرد. 

 "47 رونین" با بازی کیانو ریوز که فیلم پرهزینه کمپانی یونیورسال است با شروعی ناامیدکننده در ژاپن در اولین آخرهفته‌ای (شنبه-یکشنبه) که در ژاپن به نمایش درآمد تنها یک میلیون و 300 هزار دلار فروش کرد.

این اسطوره سامورایی که حداقل 175 میلیون دلار صرف ساختش شد، از 25 دسامبر (4 دی) در آمریکای شمالی به نمایش درمی‌آید. تاریخ نمایش این فیلم چندین بار به تعویق افتاد تا با فیلمبرداری‌های مجدد اصلاح شود.

"47 رونین" در دو روز اول نمایشش در ژاپن در جایگاه سوم قرار گرفت. این فیلم قرار است 19 دسامبر در سنگاپور و مالزی و 20 دسامبر در اندونزی به نمایش در‌آید. 15 کشور از جمله بریتانیا و اسپانیا نمایش این فیلم را از همین آخر هفته شروع کردند.

داستان این فیلم درباره زندگی واقعی گروهی از سامورایی‌ها در قرن هجدهم ژاپن است.

کیانو ریوز در این فیلم در کنار شماری از بازیگران ژاپنی از جمله رینکو کیکوچی و تادانوبو آسانو بازی کرده است. بازیگر مطرح مجموعه فیلم‌های "ماتریکس" در این فیلم نقش جنگجویی نیمه ژاپنی- انگلیسی را ایفا می کند که همراه 48 سامورایی دیگر قصد انتقام گرفتن از شوگان ظالم را دارند.

کریس مورگان فیلمنامه‌نویس "سریع و خشمگین" و حسین امینی فیلمنامه‌نویس "راننده" دو فیلمنامه‌نویس این فیلم هستند.

"47 رونین" را کارل اریک رینچ کارگردانی کرده است.

 .

خبرگزاری مهر

عناوین تصادفی