آخرین اخبار

آغاز پخش نخستین سریال اختصاصی شبکه آی فیلم

09:42:43 1392/09/02


تهیه‌کننده نخستین سریال شبکه آی‌فیلم تأکید کرد "یادآوری" یکی از متفاوت‌ترین سریال‌های تلویزیونی است که قصه‌های بدیع و تازه‌ای دارد.

احمد زالی تهیه‌کننده "یادآوری" در این زمینه گفت: پخش سریال ما که نخستین سریال شبکه آی فیلم به حساب می‌آید از شنبه هفته آینده مصادف با دوم آذر آغاز می‌شود و روزانه سه نوبت پخش داریم. پخش اصلی ما ساعت 21:30 است و پس از آن دو بازپخش در ساعات 5:30 و 13:30 داریم.

وی افزود: این سریال به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل یکی از متفاوت‌ترین سریال‌های تلویزیونی است که قصه‌های بدیع و تازه‌ای دارد و از دست دادن یک قسمت می‌تواند به ضرر مخاطب تمام شود.

این تهیه‌کننده تأکید کرد: به مخاطبان سریال‌های تلویزیونی پیشنهاد می‌کنم فرصت تماشای این سریال را از دست ندهند که کلکسیونی از بازیگران در آن حضور دارند.

"یادآوری" پیش از این قرار بود از ابتدای مهر به دو زبان فارسی و عربی روی آنتن برود اما آماده سازی نهایی سریال مدت زمان بیشتری به طول انجامید و پخش به آذر ماه موکول شد.

تصویربرداری نخستین سریال شبکه آی فیلم با نام قبلی "رویاهای بیداری" در 40 قسمت، نیمه آبان 91 در شهرک غرب تهران آغاز شد و حجت قاسم‌زاده اصل که با ساخت تله فیلم‌هایی چون "تنهایی"، "یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر"، "پس از پایان"، "ژرفا"، "قصه‌ها و واقعیت" و "تباهی" توانسته نام خود را به عنوان یکی از چهره‌های قابل اعتماد تلویزیون برای مخاطبان و منتقدان سیما مطرح کند، یکی از پربازیگرترین سریال‌های تلویزیون را با متنی از رویا غفاری مقابل دوربین برد.

مسعود رایگان، فرهاد قائمیان، رویا تیموریان، فرخ نعمتی، امیر آقایی، مهران احمدی، وحید جلیلوند، سهیلا رضوی، پریوش نظریه، ثریا قاسمی، پرویز پورحسینی، امیرحسین مدرس، بهناز جعفری، بهرام ابراهیمی، مریم بوبانی، رضا آحادی، رحیم نوروزی، مهرداد ضیایی، افشین سنگ‌چاپ، سید مهرداد ضیایی، قربان نجفی، خسرو فرخزادی، علیرضا اوسیوند، پردیس احمدیه و چهره‌ای جدید به نام روزبه حصاری بازیگران اصلی این سریال هستند و در فهرست بازیگران آن اسامی هنرمندان دیگری چون قاسم زارع، روح الله كمانی، شبنم معززی، متین ستوده، شیما نیك پور، رها خدایاری، صدف نورمحمد، مهوش صبركن، حسین فرضی‌زاده، سام كبودوند، سپهر حق شناس، میلاد یزدانی، صادق بهاری، سینا محمدی‌فر، مسعود علیجانی و منوچهر علیپور نیز به چشم می‌خورد.

"یادآوری" داستان آدم‌هایی است که فرصت دو بار زندگی کردن به آنها داده شده است. می‌میرند و باز می‌گردند... این سریال داستان مرگ و زندگی است. داستان آدم‌هایی که سرنوشت آن‌ها را به هم پیوند می‌دهد تا به جستجوی رازهای مدفون بپردازند و رشته از هم گسیخته زندگی‌شان را با نگاهی دیگرگون از نو بتابند...

مجری طرح "یادآوری" مجید فاضلی، مدیر تصویربرداری محمد ناصری، تصویر فردین ناصری، تدوین شوکا زندباف، طراح گریم مجید اسکندری، مدیر هنری آیدین ظریف، صدابردار منصور شهبازی، صداگذار علیرضا علویان، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، برنامه‌ریز محمد ثقفی، منشی صحنه پانته‌آ حسینی و عکاس این پروژه امیرکورش اعرابی است.

 .


خبرگزاری مهر

عناوین تصادفی