آخرین اخبار

از داغ ننگ سعید روستایی تا خبر دو اجرای کودک

09:00:43 1401/01/21


نمایش «داغ ننگ» نوشته ایاد اختر با کارگردانی فرهاد شنتیایی در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «داغ ننگ»، نوشته ایاد اختر با ترجمه مشترک کمال عبدی و شیرین سلیمی و کارگردانی فرهاد شنتیایی و با تهیه‌کنندگی سعید روستایی، اجراهای خود را آغاز نموده و هر شب در ساعت ۲۱:۴۵، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.
در خلاصه این نمایش که برای نخستین بار است در ایران روی صحنه می‌رود، اینگونه آمده است که: امیر کاپور وکیل درجه یک آمریکایی-پاکستانی در کنار همسر نقاش خود، اِمیلی، در حال ترقی در شغل خود هستند، اِمیلی به همراه حسین، مسلمان پاکستانی و پسر خواهر امیر که به تازگی به نیویورک آمده از امیر می‌خواهند که وکالت امام فرید، امام جمعه نیویورک را بر عهده بگیرد… و این آغازی هست برای شروع جریان‌های تازه در نمایش.
در این نمایش ۷۰دقیقه‌ای، بازیگرانی(به ترتیب ورود به صحنه) همچون: فرهاد شنتیایی، شیرین سلیمی، امیرعلی شیرآبادی، بهزاد کریمی، مهسا شجاعی ایفای نقش می‌کنند. همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به: مجری طرح: سهیل لاریجانی، مشاور کارگردان: امیر اخوین، دستیارکارگردان: سینا فراهانی، طراح صدا و آهنگساز: صادق نیک‌فرمان، طراح نور: دانیال اربابی، طراح صحنه: بردیا کوشش، طراح لباس: حسین هاشمی‌مقدم، مدیر صحنه: پارسا یوسف، اجرای صدا: شایان صفوی، اجرای دکور: علی‌اکبر چهاردلی، طراح پوستر و گرافیک: امیرحسین خدری، مدیر روابط عمومی: امیر قالیچی، مدیر امور رسانه: امیر پارسائیان‌مهر، اشاره کرد.
شایان ذکر است، نمایش «داغ ننگ»، با ترکیبی از گروه جوان و خلاق بازیگری، هر شب ساعت ۲۱:۴۵دقیقه، در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره این نمایش می‌توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه کنند.

 بازی _ نمایش"قیچی ای که دنبال کار می گشت" در تئاتر شهرزاد ماندنی شد 

بازی_نمایش " "قیچی ای که دنبال کار می گشت" به کارگردانی "سعید زین العابدین" ازیکشنبه ۲۱ فروردین به روی صحنه می رود.

نویسنده ی این نمایش موزیکال و عروسکی محمدحسین ناصربخت ،کارگردان سعید زین العابدین و بازیگران وبازی دهندگان عروسک مریم آشوری وفاطمه خدا بنده لو می باشند.
 آهنگسازی نمایش "قیچی ای که دنبال کار می گشت" را عبد آتشانی، طراحی و ساخت دکور و عروسک را مژده ذکریا پور و طراحی نور را مجتبی گیویان برعهده داشته اند.
سایر عوامل این نمایش که برای گروه سنی خردسال و کودک تولید شده است عبارتند از :روابط عمومی :ریحانه مطهری ، روژین ستاری و تبلیغات مجازی و رسانه:روشنک کریمی
بازی_نمایش " "قیچی ای که دنبال کار می گشت" از روز یکشنبه ۲۱ فروردین ساعت ۱۷:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را ادامه می دهد.
 

مهمان جدید در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش شاد و موزیکال "گروفالو" از چهارشنبه ۲۴ فروردین به روی صحنه می رود

این نمایش در پی استقبال مخاطبان در مرکز تئاتر کانون ادامه ی اجراهای خود را این بار در پردیس تئاتر شهرزاد از سر می گیرد. 

نمایش شاد و موزیکال "گروفالو"  به کارگردانی سید آرش شریف زاده و نویسندگی بهرام جلالی پور(بر اساس داستانی از جولیا دونالدسون) برنده ١٨ جایزه از جشنواره های بین المللی تئاتر کودک و نوجوان است. 
آهنگساز این اثر فرید نوایی، شاعرمهدی فرشیدی سپهر ، طراح صحنه سید آرش شریف زاده، طراح لباس ریحانه مطهری ، گریم سوگندکیانی ، دستیار کارگردان و برنامه ریز علیرضا ملک محمودی و بازیگران: امین ‌رضا ‌ملک ‌محمودی، امیر افسر شیبانی، نگار تقوی راد، شروین حاجی آقا جانی،نگین تقوی راد،مهدی بیابانی، علی پورمراد،ملیکا سربازوطن،آرمین فروغی, پارسا ثابت قدم می باشند.  

سایر عوامل عبارتند از :روابط عمومی :ریحانه مطهری ،روژین ستاری تبلیغات مجازی و رسانه:روشنک کریمی ،مدیر صحنه: علی  پورمراد ، منشی صحنه:مائده شفیعی  ، دستیار صحنه: نازنین زهرا شمیرانی وعکاس: فاطمه احمدی،ندا رضایی. نمایش " گروفالو" مناسب کودکان و نوجوانان است و هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان نوفل لوشاتو به روی صحنه می رود.

انتهای پیام تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی