آخرین اخبار

مُردن در آب مطهر در هند

09:00:08 1400/12/22


به گزارش ایسنا، بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کرالا (IFFK) که از ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ تا ۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار می شود، یکی از جشنواره های فیلم هند است  که هر ساله در کنار نمایش برترین فیلم‌ها مورد استقبال کارگردانان سرشناس، فعالان عرصه سینما و مخاطبان قرار گرفته است.

در فیلم «مردن در آب مطهر» علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا ، صدف عسگری و سوگل خلیق علیرضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار ، پیمان مقدمی،مهتاب جعفری ،فرید اسحاقی، فاطمه شکری، محیا رضایی ،فاطمه میرزایی و علیرضا مهران بازیگران این فیلم هستند.

پخش کننده بین المللی فیلم علی قاسمی است.

عاشقانه برادران محمودی قصه چند جوان مهاجر افغان را روایت می کند که قصد رفتن به اروپا را دارند. این فیلم در اولین حضور بین المللی خود موفق به دریافت جایزه «کیم جوسئوک » از جشنواره فیلم بوسان در کره جنوبی شده بود. 
 

طبق اعلام پیشین امسال فیلم‌های «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی، «کشتن خواجه» به نویسندگی و کارگردانی عبد آبست، «قصیده گاو سفید» ساخته مشترک بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم، «پسر» به کارگردانی نوشین معراجی، «وقت چیغ انار» به کارگردانی گراناز موسوی، «نوزده» ساخته منیژه حکمت، «گمشده در عراق» از بهمن قبادی و «۱۰+۴» از مانیا اکبری نیز از آثار سینماگران ایرانی است که در جشنواره فیلم کرالا به نمایش گذاشته می‌شوند. 

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی