آخرین اخبار

منوچهر هادی با چه فیلمی به سینما برمی‌گردد؟

09:00:56 1400/12/08


به گزارش ایسنا، منوچهر هادی سه سال قبل آخرین فیلم سینمایی خود را با نام «رحمان ۱۴۰۰» ساخت که کم حاشیه نداشت. او در این مدت مشغول کار در شبکه نمایش خانگی و ساخت سریال‌های «دل»، «گیسو» و «نیسان آبی» بود که دو مجموعه اول به لحاظ کیفیت بازخوردهای و انتقادهای منفی زیادی داشتند و در این بین «نیسان آبی» وضع متفاوت تری دارد.

هادی تاکنون فیلم‌های «آینه بغل»، «کارگر ساده نیازمندیم»، «من سالوادور نیستم»، «زندگی جای دیگری است»، «دنیای پرامید»، «یکی میخواد باهات حرف بزنه» و «قرنطینه» را کارگردانی کرده که بیشتر آن‌ها در زمره فیلم‌های گیشه‌ای قرار می‌گیرند، اما برخی آثارش مثل «زندگی جای دیگری است» و «یکی میخواد باهات حرف بزنه» کاملا متفاوت بوده و  حتی برای بازیگرش (یکتا ناصر در یکی میخواد باهات حرف بزنه) سیمرغ بلورین جشنواره فجر را نیز به همراه داشت.

 این کارگردان پس از دورانی که به خاطر کرونا بسیاری از فیلم سازان سینما وارد شبکه نمایش خانگی شدند، قصد دارد دوباره فیلم جدیدی را در سینما کلید بزند. این فیلم که به تازگی پروانه ساخت گرفته «حدود ساعت ۸ صبح» نام دارد که پیش‌تر اعلام شده بود یکی از سرمایه‌گذارانی که در سال‌های اخیر در تولید فیلم‌های زیادی مشارکت داشته قرار است تهیه‌کننده باشد ولی فعلاً نام خود منوچهر هادی به عنوان تهیه‌کننده ثبت شده است.

نویسنده فیلمنامه «حدود ساعت ۸ صبح» منوچهر هادی و سعید دولتخانی هستند که اعتبار پروانه ساخت آن‌ها تا ابتدای خرداد سال آینده است.

علاوه بر این، فیلم‌نامه «آقای گل» به تهیه‌کنندگی مهدی احمدی و کارگردانی و نویسندگی بیژن شیرمرز  هم موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کرده است.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی