آخرین اخبار

سوسن پرور شوخی با ظاهرم به نفع من است!

09:02:32 1400/06/23


به گزارش ایسنا، این بازیگر درباره شوخی‌هایی که در فضای مجازی با ظاهرش می‌شود، عنوان کرد: این حرف‌ها اصلا انرژی منفی نیست. فکر کن داری زندگی ات را می کنی تعدادی آدم بد و بیراه می‌گویند و فالوئرهای تو بالا می رود! در فضای مجازی دنبالت می‌کنند تا در صفحه‌ات فحش دهند؛ این وسط من سود می کنم.

پرور به حرفایش اضافه کرد: سعی می‌کنم خیلی جدی شان نگیرم و سبک زندگی خودم را داشته باشم. اتفاق شیرینی است و من خیلی از آن‌ها تشکر می کنم؛ زیرا هر بار پیجی عکس من را می‌گذارد و بدترین عکس ها را هم می‌گذارند و مثلا می‌نویسند کی گفته این طفلک زشت است، همان موقع دو هزار نفر به فالوئرهای من افزوده می شود.

این بازیگر با تاکید بر اینکه در حال حاضر  زیبایی نقش مهمی در بازیگری دارد، گفت: بازیگری در شرایط فعلی به زیبایی مربوط است. زیبایی بصری سهم به سازایی در بازیگری دارد ولی نه فقط زیبایی بصری برای اینکه ماندگار باشید فن بازیگری هم شرط بزرگی است. ولی اگر صادقانه بخواهم بگویم با زیبایی هم کارتان راه می‌افتد. باید زمانی بگذرد تا ببینیم حضور و موفقیت زیبارویان مقطعی است یا نه. در حال حاضر که زیباهایمان در سینما مانده‌اند و اتفاقا به نظرم لازمه سینما جذابیت بصری است.

سوسن پرور در «کلبه عموپورنگ»


تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی