آخرین اخبار

تمدید مهلت جشنواره کوکو ۱۹

09:00:22 1400/05/26


به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، جشنواره آنلاین «کوکو ۱۹» به دبیری شهره لرستانی (که این روزها درگیر کروناست) از اواسط تیرماه آغاز شد و تاکنون پذیرای نزدیک به ۷۰۰ اثر بوده که در حوزه‌های فیلم کوتاه، نقاشی، شعر، داستان کوتاه و استندآپ به دبیرخانه این رویداد فرهنگی و هنری ارسال شده است. مهلت ارسال آثار به این جشنواره باتوجه به درخواست علاقه‌مندان برای فرستادن آثار تا ۱۲ شهریورماه تمدید شد.

بنا بر اعلام، کودکان ۷ تا ۱۵ سال با ارسال آثار در حوزه‌های مختلف این جشنواره، می‌توانند در همه بخش‌های این رویداد فرهنگی و هنری که با حمایت مالی و معنوی برنامه کمک‌های کوچک تسهیلات محیط زیست جهانی، برنامه توسعه ملل متحد و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راه‌اندازی شده، شرکت کنند.

علاقه‌مندان با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.coco19.ir می‌توانند به صورت رایگان از طریق پنل ثبت‌نام اقدام به ارسال آثار خود کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توان با شماره دبیرخانه ۰۹۱۲۳۷۷۷۹۱۸ تماس گرفت.

بر اساس این خبر، جشنواره «کوکو ۱۹» در راستای پروژه آگاهی‌افزایی مشارکتی درباره کووید - ۱۹ در دو بخش کودک و خانواده توسط کانون آشنایی با حیات وحش و موسسه فرهنگی هنری ودود برگزار می‌شود.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی