آخرین اخبار

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

10:01:28 1392/08/04


فروش «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» و «پل چوبی» به عنوان فیلم‌های میلیاردی پاییز هنوز ادامه دارد و «دربند» نیز، بنا بر روند فروش‌اش تا چند روز آینده، فروش گیشه یک میلیاردی را تجربه خواهد کرد.

 

فیلم «دربند» پرویز شهبازی با بازی نازنین بیاتی، پگاه آهنگرانی، احمد مهران‌فر و... تا پنج‌شنبه شب (دوم آبان‌ماه) در تهران 650 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 220 میلیون تومان فروش داشته است.

 

همچنین «گناهکاران» فرامرز قریبیان که رامبد جوان، نسرین مقانلو، بهاره کیان‌افشار، شقایق فراهانی، محمد متوسلانی، کورش تهامی، رضا رویگری، همایون ارشادی و فرامرز قریبیان در آن ایفای نقش کرده‌اند، توانسته 145 میلیون تومان در تهران و 70 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته باشد.

 

«پل چوبی» مهدی کرم‌پور که در آن هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و مهران مدیری بازی کرده‌اند، توانسته یک میلیارد و 80 میلیون تومان در تهران و 520 میلیون تومان در شهرستان‌ها بلیت بفروشد.

 

«بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمدهادی کریمی هم با بازی هنگامه قاضیانی، حمید فرخ‌نژاد، نیکی کریمی، خاطره اسدی، احمد ساعتچیان و... توانسته در روز‌های گذشته در پردیس‌های سینمایی فروش خوبی داشته باشد.

 

بنابراعلام حبیب اسماعیلی (پخش‌کننده این فیلم)، «بشارت به یک شهروند هزاره سوم»، پنج‌شنبه شب (دوم آبان‌ماه) در سینما «آزادی» فروش خوبی را تجربه کرده و توانست در سانس فوق‌العاده نیز با استقبال زیادی روبرو شود. این فیلم تاکنون حدود 170 میلیون تومان در تهران و شهرستان‌ها فروش داشته است.

 

 

«هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده به عنوان پدیده اکران نیمه دوم امسال هم همچنان فروش خوبی دارد. این فیلم تا شب گذشته توانسته دو میلیارد و 480 میلیون تومان در تهران و یک میلیارد و 700 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته باشد.

در این فیلم شهاب حسینی، مریلا زارعی، جمشید هاشم‌پور، طناز طباطبایی، فرهاد آییش، بابک حمیدیان و... جلوی دوربین رفته‌اند.

 

 آمار فروش‌ فیلم‌های روی پرده سینماهای تهران و شهرستان‌ها به نقل از پخش‌کنندگان و تا پنج‌شنبه شب (دوم آبان‌ماه) آورده شده است..


ایسنا

عناوین تصادفی