آخرین اخبار

افتتاح یک جشنواره خارجی با نفس ایرانی

09:01:17 1395/10/25


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم «نفس»، این اثر سینمایی میهمان نهمین جشنواره فیلم خاورمیانه و شمال آفریقا «صوفیه بلغارستان» است و  ۲۳ دی‌ماه در مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی نمایش داده شد.

نهمین جشنواره فیلم خاورمیانه و شمال آفریقا «منار صوفیه بلغارستان»شامگاه پنج‌شنبه افتتاح شد و نمایش فیلم‌های حاضر در این رویداد سینمایی تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ادامه دارد.

پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «نفس» که به کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده است به عهده محمد اطبایی است. «نفس» در حال حاضر در سینماهای سراسر کشور اکران است.

«نفس»به کارگردانی و نویسندگی نرگس آبیار ساخته شده و محمدحسین قاسمی، ابوذر پورمحمدی و شرکت نورتابان تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی هستند.

این فیلم روایتی از زندگی چهار کودک با نام‌های بهار، نادر، کمال و مریم است که همراه پدرشان غفور و مادربزرگ در دهه ۵۰ خورشیدی نفس می‌کشند. دنیای این کودکان دنیایی است پر از رویاهای زیبای کودکانه که قرار است رنگ حقیقت به خود بگیرد.

مهران احمدی، پانته‌آ پناهی‌ها،گلاره عباسی، سیامک صفری،  شبنم مقدمی، ساقی زینتی، محمدرضا شیرخانلو، علی خانبابایی و ساره نورموسوی و (با حضور) جمشید هاشم‌پور از بازیگران این فیلم  هستند.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی