آخرین اخبار

زخم باز به پایان رسید

09:00:23 1395/10/16


به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای گروه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «زخم باز» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی‌فرد،که از اوایل آذرماه در دو استان تهران و هرمزگان و سه شهر بندری میناب، کنگ و بندرعباس آغاز شده بود، روز گذشته در لوکیشن «خانه ملیحه» به پایان رسید و هم‌اکنون گروه تولید در شرایطی دشوار و با تلاش شبانه‌روزی، درصدد آماده‌سازی نسخه نهایی فیلم و ارائه به هیات انتخاب سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.

در سکانس‌های پایانی این فیلم، محمود پاک‌نیت، مجید مشیری و مهوش صبرکن به ایفای نقش پرداختند.

در این فیلم گیلدا ویشکی به‌عنوان چهره جدید سینمای ایران، در نقش اصلی این فیلم معرفی می‌شود. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان اشاره کرد به پندار اکبری، مهری آل‌آقا و علیرضا استادی، بی‌تا عالمی، سما راد، اشکان قاسمی، عبدالرضا سهرابی، امین چنارانی، پژواک ایمانی.

همچنین بازیگران بومی بندرعباس،که در این فیلم بازی داشته‌اند، بدین شرح معرفی شدند: محمدعلی قوی‌دل، عبدالرضا بلوچ‌زاده، فرزاد امیرزاده، فریده سلمانی‌نصرالهی، سیما پورسالاری، حسن ذاکری، شیوا قاسمی، فرشته محسن‌نژاد، صبا صادقی، ماهان علیزاده.

روزبه کرباسی تدوین همزمان فیلم را انجام داده و سید محمود موسوی‌نژاد قرار است صداگذاری فیلم را انجام بدهد. 

«زخم باز» روایت دختر جوانی است که برخلاف جریان تعصبات سنتی و کور خانوادگی حرکت می‌کند.

حسین تبریزی فیلم «افسونگر» را با بازی پژمان بازغی، لیلا اوتادی و شقایق فراهانی در نوبت اکران عمومی دارد که از هفته پایانی دی‌ماه روی پرده سینماها خواهد رفت.

انتهای پیام تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی