آخرین اخبار

یک فیلم دفاع مقدسی از یک کارگردان زن متقاضی فجر

09:03:29 1395/10/14


به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «دریاچه ماهی» عنوان اولین ساخته بلند سینمایی مریم دوستی محسوب می‌شود که تهیه‌کنندگی این فیلم را سعید سعدی بر عهده دارد، فیلمی که این روزها آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذراند.

تدوین فیلم توسط آرش معیریان به پایان رسیده و صداگذاری «دریاچه ماهی» توسط مهرداد جلوخانی آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد.

همچنین مراحل جلوه‌های ویژه این فیلم دفاع مقدسی توسط فرید فصیحی و رضا انصارین در حال انجام است.

«دریاچه ماهی» یکی از تولیدات امسال سینمای ایران در ژانر دفاع مقدس محسوب می‌شود که نسخه بازبینی این فیلم به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ارائه شده و پیش بینی می‌شود، در صورت انتخاب، اولین نمایش «دریاچه ماهی» در جشنواره فجر باشد.


نادر فلاح، ستاره اسکندری، لاله اسکندری، حسن نجاریان، رهام تدریسی، حدیثه تهرانی،مجتبی پیرزاده، صحرا اسداللهی، حسین باشه آهنگر، ابراهیم برزیده، علی نجاریان، کاوه احمدی، مهدی الیاسی، علی فرهادی، با هنرمندی: علی دهکردی و با حضور افتخاری: افشین هاشمی گروه بازیگران فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» را تشکیل داده‌اند.

«دریاچه ماهی» به قلم مصطفی رستگاری با مضمون دفاع مقدس روایتی متفاوت از شهدای هنوز بر جای مانده کانال ماهی دارد.
این فیلم نگاهی به وقایع پس از جنگ دارد و داستان چند خانواده را روایت می‌کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می رسند و در این میان عشق گمشده‌ای پیدا می‌شود. در واقع این فیلم تجلیلی از شهدای جاویدالاثر خواهد بود.
 

انتهای پیام تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی