آخرین اخبار

لابی به کجا رسید؟

09:03:27 1395/07/05


به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی این فیلم، «لابی» به کارگردانی محمد پرویزی همزمان با عید فطر فیلمبرداری خود را با حضور علیرضا برازنده آغاز کرد و پس از فیلمبرداری در لوکیشن‌هایی همچون نووتل و فرودگاه امام خمینی وارد مراحل فنی شد.

این فیلم اجتماعی که فیلمنامه آن نیز توسط محمد پرویزی نوشته شده٬ روایت کننده داستان زندگی افرادی است که در یک هتل مستقر می‌شوند و قصه هر کدام از آنها، اتاق به اتاق روایت می‌شود و در خلاصه داستان آن آمده است:لابی روایت آدم‌هایی ست که آمده‌اند چند صباحی بمانند و بروند،گاهی از کنار هم بی تفاوت می‌گذرند و گاهی می‌مانند... هر مسافر قصه‌ای دارد.

شهاب حسینی - ساره بیات   -  سحر دولتشاهی  -  مصطفی زمانی -  پگاه آهنگرانی -   علیرضا آقاخانی  -  بهنوش طباطبایی - شهرام حقیقت دوست  - مهرداد صدیقیان - آزاده صمدی - آرمان درویش - سام نوری  - هستی مهدوی فرد - مهسا همتی - مارن میلر  - سارا منجزی پور و الهام جعفرنژاد  از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

براساس برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است اولین نمایش «لابی» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر باشد. امیرشهاب رضویان تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.

انتهای پیام تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی