آخرین اخبار

پانته‌آپناهی‌ها به برف سرخ پیوست

09:07:48 1395/06/03


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پروژه، فهرست بازیگران اصلی فیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی با پیوستن پانته آپناهی‌ها تکمیل شد.

این فیلم از چندی قبل وارد پیش تولید شده و به تازگی پانته‌آ پناهی‌ها هم به گروه بازیگران آن پیوسته است.

فاطمه معتمد آریا، صابر ابر و پارسا پیروزفر بازیگرانی هستند که پیش از این به گروه بازیگران پیوسته بودند.

این در حالی است که عوامل اصلی این فیلم نیز مشخص شده‌اند.

بر این اساس، مجید گودرزی مدیر تولید، امید جزینی دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان مدیر برنامه ریزی، محمود سماک باشی مدیر صدابرداری، هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری، سعید ملکان طراح چهره پردازی، مجید لیلاجی طراح صحنه و لباس و بهرام  دهقانی تدوینگر پروژه خواهند بود.

این دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می‌شود که نوروز امسال سریال «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه‌کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

پیش‌بینی می‌شود نخستین نمایش این فیلم امسال درجشنواره سی وششم فیلم فجر باشد.

در خلاصه داستان فیلم «برف سرخ» که یک درام اجتماعی است، آمده: خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند. در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی روند...

بهرام توکلی دو سال پیش برای ساخت «من دیه گو مارادونا هستم»،  دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد، او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم «پرسه در مه» و بهترین فیلم اول برای فیلم «پابرهنه در بهشت» را نیز در کارنامه هنری‌اش دارد.

انتهای پیام تله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی