آخرین اخبار

نمایش آنلاین فیلم های منتخب سوگواره تصویر دهم

09:02:59 1400/08/13


به گزارش ایسنا به نقل از ستادخبری سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویردهم، محمد رهبر با اشاره به اتمام فعالیت هیات انتخاب این رویداد بیان کرد: با نهایی شدن آرا هیئت انتخاب دومین دوره سوگواره تصویردهم متشکل از آقایان حامدجوادزاده، محمدرضا مصباح، یاسین حجازی، محمدحسین پویانفر و جعفر الادیب فیلم‌های منتخب به دو صورت آنلاین و فیزیکی نمایش پیدا خواهند کرد.

او ادامه داد: فیلم‌های منتخب در تهران، قم، مشهد، اصفهان و همچنین باحمایت و مشارکت عتبه مقدسه حسینی(ع) در کربلا اکران خواهند داشت. بدین ترتیب نمایش این آثار در تهران پنجشنبه 20 آبان‌ماه صورت خواهد گرفت.

دبیر سوگواره فیلم‌کوتاه تصویر دهم با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده برای اکران‌ آنلاین فیلم‌های منتخب، گفت: با توجه به آنکه سایت هاشور پلتفرم مناسبی برای نمایش فیلم‌های جشنواره‌ای و سوگواره‌هاست، طی صحبت‌های انجام شده، بنا است تا فیلم‌های منتخب این رویداد از یک‌شنبه 16 ام تا چهارشنبه 19 آبان‌ماه از طریق همین سایت به نمایش دربیاید. بدین ترتیب بعد از اتمام نمایش‌های آنلاین و حضوری، 5 فیلم منتخب مردمی مشخص خواهند شد.

محمد رهبر در پایان درباره زمان اعلام نتایج آرا هیئت داوران و برگزاری اختتامیه این سوگواره اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اختتامیه دومین سوگواره تصویردهم جمعه 21 آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است «سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم» با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آیین‌های حسینی و با مدیریت مجید مجیدی و دبیری محمد رهبر برگزار می‌شود.

در دومین «سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم» به انتخاب هیئت داروان متشکل ازمجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی به سه نفر برتر تندیس، لوح تقدیر و به ترتیب جوایز نقدی شامل 5سکه‌، چهار سکه و سه‌سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. علاوه بر آن به پنج فیلم برگزیده منتخب آرا مردمی نیز لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیامتله سینما

ایسنا

عناوین تصادفی